У Києві "замінували" суд, де мали розглядати справу "ПриватБанку"

У Києві "замінували" суд, де мали розглядати справу "ПриватБанку"

Фото: УНІАН

Працівників суду та відвідувачів евакуювали.

У Києві невідомий зірвав роботу Господарського суду, повідомивши про нібито загрозу вибуху.

Про це повідомила пресслужба суду.

"За повідомленням анонімного дзвінка стало відомо про факт замінування приміщень Господарського суду міста Києва", - йдеться у повідомленні.

Наразі з приміщення суду евакуйовано працівників та відвідувачів.

На місці події працюють слідчо-оперативна група управління поліції, кінологи та вибухотехніки.

Раніше повідомлялося, що 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. На інформацію одразу відреагували в НБУ та самому "ПриватБанку". Перші заявили, що рішення адмінсуду не вплине на економічну стабільність держави, у "ПриватБанку" теж переконували, що робота фінустанови ніяк не порушилася і продовжує бути стабільною.

Своєю чергою президент України Петро Порошенко з цього приводу скликав засідання РНБО, де доручив Службі безпеки та Генеральній прокуратурі після завершення всіх необхідних судових процедур оцінити, чи є підстави для порушення кримінальної справи щодо суддів.

Зазначимо, рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування. Після цього бізнесмен Ігор Коломойський подав позов до суду та пояснив це тим, що питання націоналізації фінансової установи для нього є принциповим

"Я хочу для себе справедливості. Нехай мені скажуть, правильно у мене забрали моє майно або неправильно. Поки буде Порошенко, жодного справедливого суду в країні не буде. І не тільки з мого питання", - пояснив він подання позову.

Повʼязані теми:

Наступна публікація