У Києві закрилися усі виборчі дільниці: до поліції надійшло 521 повідомлення

У Києві закрилися усі виборчі дільниці: до поліції надійшло 521 повідомлення

Фото: КМДА

Грубих порушень виборчого законодавства не зафіксовано.

У Києві закрилися усі виборчі дільниці. Станом на 20:00 грубих порушень виборчого законодавства не зафіксовано.

Про це повідомляє Telegram-канал КМДА.

За інформацією Головного управління Національної поліції України в м. Києві, у день виборів до поліції надійшло 521 повідомлення. Зокрема, щодо незаконної агітації – 171 повідомлення.

"За інформацією Головного управління Національної поліції України в м. Києві, станом на 20:00 грубих порушень виборчого законодавства та порушень публічного порядку не зафіксовано. У день виборів до поліції надійшло 521 повідомлення. Щодо незаконної агітації – 171 повідомлення. До ЄРДР внесено відомості – 4, із них: Печерське управління поліції внесло два – за ст. 356 Кримінального кодексу України (самоуправство); Святошинське управління поліції за ч. 2 ст. 60 (підкуп виборців); Деснянське управління поліції – за ч. 4 ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборців). Щодо інших фактів проводяться перевірки правоохоронних органів. Складено 14 адмінматеріалів", – розповів керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Він нагадав, що у день виборів до забезпечення громадського порядку залучені близько 8 тисяч поліцейських, а у патрулюванні в парках, скверах та на вокзалах поліцейським допомагає "Муніципальна охорона".

Для належної підготовки та проведення виборів у місті Києві було створено міський координаційний центр з вирішення питань забезпечення виконання заходів, визначених виборчим законодавством щодо підготовки та проведення чергових виборів депутатів Київської міської ради та Київського міського голови, призначених на 25 жовтня 2020 року. Центр очолив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Нагадаємо, що у Києві, за попередніми результатами голосування за міського голову на місцевих виборах 25 жовтня, з великим відривом лідирує чинний мер Віталій Кличко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вибори
Наступна публікація