У Києві загадково зникла жінка, рідні та друзі влаштували власні пошуки

У Києві загадково зникла жінка, рідні та друзі влаштували власні пошуки

Дата публікації
Перегляди
8156
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві загадково зникла жінка, рідні та друзі влаштували власні пошуки

Фото: ТСН

У процесі звернулися навіть до екстрасенсів.

У столиці розшукують 37-річну Олену Нестерчук, яка в понеділок пішла з дому, а на роботу не дійшла. Рідні, друзі і колеги стривожені, вони викликали поліцію і влаштували власну пошукову операцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зранку близькі Олени збираються біля її будинку та вирішують, де її шукатимуть цього дня. "Ми не віримо, що вона себе вбила", - кажуть вони. У понеділок вранці жінка виїхала з дому, але на роботу не поїхала. Спершу вона каталася автівкою Троєщиною – це підтверджують кадри з різних камер відеоспостереження. Вдень вона написала друзям одне повідомлення: "Без мене всім буде краще. Пробачте". Потім зв'язок зник. "Зрозуміло, що нам не краще без неї", - кажуть люди.

Пошуки зниклої у понеділок Олени Нестерук тривають у Києві

Пошуки зниклої у понеділок Олени Нестерук тривають у Києві

Друзі з’ясували, що востаннє мобільний Олени працював на пляжі біля Дніпра. Вони роздрукували її світлину, щоби знайти бодай когось зі свідків, але згодом її машину знайшли за 15 кілометрів на озері Алмазному. Туди одразу викликали поліцію з собаками та водолазів, проте ні у воді, ні на суші  жодних слідів ті не знайшли. Дослідити повністю це озеро водолази так і не змогли, адже воно величезне, глибина посередині сягає приблизно 30 метрів, і там б’ють доволі сильні холодні джерела. У водолазів немає настільки теплих костюмів, щоби занирнути на саме дно.

Рідні та друзі Олени Нестерчук кажуть, що останні два тижні вона була у сильній депресії – замкнулася в собі, не хотіла відповідати на питання, що її хвилює, скаржилася на нерозуміння її середовищем. Однією з причин такого стану, припускають, міг стати конфлікт з чоловіком – єгиптянином Ахметом, до якого Олена їздить у Шарм-Ель-Шейх уже чотири роки. Його ні друзі, ні батьки ніколи не бачили, але мають його номер телефона. По ньому Ахмет будь-які сварки з Оленою заперечує. Другою причиною депресії могли бути батьки, які не сприймали зв’язку доньки з іноземцем. "Я хотіла, щоби вона працювала, щоби вона була людиною. Вона до того 13 років працювала. Їздила по курортах, туди-сюди, дитину брала. А так виходить, що дитина лишалася вдома. Як ні як, бабуся, дідусь – це не мама", - пояснює мати Олени Нестерук Лідія Прискоко.

Родичі переконані, що поїхати до Єгипту Олена не могла, адже вдома залишила обидва закордонні паспорти. У поліції за фактом зникнення киянки відкрили кримінальне провадження, щоправда деталей розслідування не розголошують. Через інформаційний вакуум пошукова група їде до екстрасенса, котра робить історію ще більш загадковою. "Екстрасенс сказала, что вона жива и перебуває в закритому приміщенні, що її загіпнотизували дві людини – чоловік і жінка", - розповів батько Олени Нестерук Сергій Прискоко.

Батьки збираються сходити до екстрасенса ще раз, щоби дізнатися більше, а друзі зниклої прагматичніші – вони продовжуватимуть пошукову операцію біля озера, зокрема прочісувати місцевість поблизу нього.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8156
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація