У Києві зафіксували новий випадок дифтерії. У місті не залишилося жодної дози сироватки

У Києві зафіксували новий випадок дифтерії. У місті не залишилося жодної дози сироватки

Фото: pixabay.com

На пацієнтку використали всі наявні у Києві дози сироватки.

У Києві діагностували новий випадок захворювання на дифтерію. До лікарні у стані середньої тяжкості потрапила 35-літня жінка, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Жінка має трьох дітей. У них узяли мазки для з'ясування, чи не інфіковані дифтерією й вони. Також додаткове обстеження будуть проходити родичі, з якими контактувала жінка. Результати досліджень лікарі обіцяють оприлюднити 29 жовтня. 

На пацієнтку використали всі наявні в столиці дози спеціальної сироватки. На кількамільйонне місто не залишилося жодної дози сироватки. "Їй ввели протидифтерійний імуноглобулін, який збирали у всіх лікарнях", - каже радниця міністра охорони здоров’я Ольга Голубовська.

За даними ТСН у столиці зафіксували і третій випадок дифтерії. Ввечері чоловіка доправили в інфекційне відділення Олександрівської лікарні. 

8 випадків дифтерії зафіксовано в Україні: у Києві не лишилось сироватки проти хвороби

8 випадків дифтерії зафіксовано в Україні: у Києві не лишилось сироватки проти хвороби

Як повідомлялося раніше, у Києві діагностували випадок захворювання на дифтерію. Як повідомляє Центр громадського здоров'я, дифтерію діагностували у дев'ятирічного хлопчика. Дитина не має щеплення через відмову батьків. Хворого госпіталізували до лікарні. Згодом виявилося, що батьки дитини принесли у школу фальшиву довідку про те, що дитина має щеплення.

За кілька днів до цього дифтерію діагностували у 15 студентів-іноземців в Ужгороді. Вони не мали щеплення через відмову у 16-річному віці.

Кореспондентка ТСН Ірина Маркевич. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація