У Києві зафіксовано ще чотири нових випадки інфікування коронавірусом

У Києві зафіксовано ще чотири нових випадки інфікування коронавірусом

Фото: Associated Press

У столиці вже 28 інфікованих коронавірусом.

У Києві ще у чотирьох осіб підтвержено інфікування новою коронавірусною хворобою COVID-19. Серед виявлених хворих є неповнолітня дівчина, яка вчилася у Лондоні і повернулась нещодавно до України.

Про це заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його інформацією, двоє осіб підхопили недугу за кордоном, ще двоє інфікувалися безпосередньо в Україні, внаслідок контакту з уже хворими людьми.

"Сьогодні вдень ми отримали від Державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України" ще 4 лабораторно підтверджених випадки захворювання на коронавірус. Тобто кількість киян, що захворіли на COVID-19, зросла в столиці до 28 осіб", - написав Кличко у Facebook.

Зокрема, серед нових підтверджених випадків: 17-річна дівчина, яка повернулася з навчання в Лондоні, а також 28-річна жінка, яка нещодавно була у Австрії. Третьою інфікованою є киянка, яка підхопила недугу на батьківщині. Як зазначається, 53-річна жінка контактувала із хворим в Київській області. Також в Україні заразився 21-річний хлопець, який контактував із хворим родичем.

Відомо, що наразі двоє із пацієнтів перебувають в Олександрівській лікарні, решта - на самоізоляції вдома. Їхнє лікування відбувається під контролем медиків.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Київ став лідером за кількістю виявлених хворих на коронавірус в Україні

Київ став лідером за кількістю виявлених хворих на коронавірус в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація