У Києві зафіксовано один із найвищих показників забруднення повітря у світі

У Києві зафіксовано один із найвищих показників забруднення повітря у світі

Фото: із соцмереж

У деяких районах міста виходити на вулицю варто тільки в респіраторі.

У понеділок, 30 листопада, в українській столиці зафіксовано один із найвищих показників забруднення повітря у світі. Київ посів 19 позицію в світі з індексом 122 (при нормі у 50).

За даними порталу Iqair, що відстежує рівень забруднення повітря в режимі реального часу, на першому місці перебуває місто Лахор, Пакистан, з індексом 277. За ним ідуть міста Китаю, Індії, Узбекистану, Монголії та Росії.

Фото: iqair.com

Своєю чергою, за даними українського порталу LUN, індекс забруднення повітря в українській столиці має ще більш високий показник і в деяких районах столиці досягає 188. Крім того, рівень забруднення повітря у столиці України характеризується як "нездоровий для чутливих груп населення".

Фото: misto.lun.ua

Раніше голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Костянтин Яловий склав підбірку п'яти локацій, де у Києві завжди чисте повітря та дав поради, як піклуватися про стан екології міста. 

Своєю чергою, деякі експерти вважають, що сенсори вимірювання якості повітря можуть плутати смог та туман, саме тому Київ і опинявся серед лідерів у рейтингу найбрудніших міст світу. 

Ковток чистого повітря на вагу золота: через транспорт у Києві немає чим дихати

Ковток чистого повітря на вагу золота: через транспорт у Києві немає чим дихати

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація