У Києві заборонили продаж в'яленої риби через смертельне отруєння

У Києві заборонили продаж в'яленої риби через смертельне отруєння

Фото: УНІАН

Потерпілі купували рибу у столичних магазинах.

У Києві від 18.00 29 травня тимчасово заборонили продаж в'яленої риби промислового виробництва через смертельне отруєння.

Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби.

Громадянам, які вже придбали таку рибу, наполегливо рекомендують утриматись від вживання в їжу до з'ясування обставин.

Зокрема, у Києві зареєстрували один летальний випадок захворювання на ботулізм та два випадки захворювання на ботулізм киян, які їли в'ялену рибу промислового виробництва, придбану в торговельній мережі міста.

Через отруєння загинув громадянин 1976 року народження, який 24 травня, зі слів дружини, з'їв в'яленого непатраного ляща.

В інших двох випадках захворювання на ботулізм, постраждалі також своє захворювання пов'язують із вживанням в їжу тарані та в'яленого коропа промислового виробництва.

Наголошується, що ця риба була вироблена підприємством, яке розташоване в м. Світловодськ Кіровоградської області.

Потерпілі її придбали у гіпермаркеті "Караван" на проспекті Академіка Глушкова, 13-б, та супермаркеті "Мегамаркет"  на вул. Антоновича, 50.

Наразі заходи із локалізації та ліквідації проводяться спільно з управлінням захисту економічної безпеки Національної поліції України в Києві.

Нагадаємо, у прокуратурі розповіли про ймовірне отруєння в дитсадку ДніпропетровщиниНовомосковську Дніпропетровської області до місцевої лікарні потрапило дев'ятеро дітей, усі вони — вихованці дошкільного навчального закладу.  Крім них було госпіталізовано трьох дорослих (персоналу цього ж дитячого садочку). У всіх — підозра на інфекційне захворювання, повідомила прес-служба прокуратури Дніпропетровської області. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація