У Києві заборонили продавати м'ясо і рибу на ярмарках

Дата публікації
Перегляди
1957
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві заборонили продавати м'ясо і рибу на ярмарках

Фото: pixabay.com

Столична влада впровадила заборону тимчасово.

У Києві на сільськогосподарських та сезонних ярмарках тимчасово заборонили продавати рибу, м’ясо та молочну продукцію.

Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА, посилаючись на ухвалене під час наради рішення.

"Йдеться про заборону реалізації м’яса свіжого та м’ясопродуктів, ковбасних та м’ясних виробів, молока та молочних продуктів, риби свіжої, мороженої, копченої, в’яленої, а також продуктів харчування, умови реалізації яких вимагають дотримання температури +6°С", - наголосили у відомстві.

Як зазначається, тимчасова заборона стосується ярмарків, організаторами яких є комунальні підприємства, підпорядковані профільному департаменту КМДА та районним державним адміністраціям.

"Продуктова безпека киян вимагає прийняття зваженого та відповідального рішення. Не допустити спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь серед споживачів на столичних ярмарках – обов’язок організаторів ярмарків. Заборона тимчасова і діє до моменту отримання роз’яснень від Головного Управління Держпродспоживслужби щодо транспортування, реалізації та зберігання продукції, що швидко псується", – заявив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Андрій Мельничук.

Також у КМДА зауважили, що організатори повинні не допускати до продажу на ярмарках продукцію, що не пройшла ветеринарно-санітарну експертизу та без наявності документів про проходження й підтвердження її безпечності та якості.

Окремо запевняється, що про стан виконання організатори сезонних та сільськогосподарських ярмарків звітуватимуть до профільного департаменту щопонеділка.

Нагадаємо, в Україні дедалі більше молоді відмовляється від вживання м’яса. За даними соціологічного дослідження, наразі в Україні майже 2 мільйони вегетаріанців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1957
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація