У Києві за порушення карантину масово штрафують керівників гуртожитків

У Києві за порушення карантину масово штрафують керівників гуртожитків

Фото: УНІАН

Рішення про штрафи ухвалено судом.

У Києві оштрафувавши близько 40 керівників столичних гуртожитків за недотримання карантинних вимог, запроваджених у зв'язку з коронавірусом. Кожного з порушників покарали штрафом розміром у 34 тис.грн.

Про це повідомив голова столичної Держпродспоживслужби Олег Рубан в ефірі "Україна 24".

"Сьогодні складено близько 40 протоколів на адміністрації гуртожитків. Вчора ми отримали дані з судів, вони позитивно розглянулися. На тих керівників, які не дотримуються правил (карантину. — Ред.) накладено штрафні санкції в розмірі 34 тисяч гривень", — заявив Рубан.

Нагадаємо, в Держпродспоживслужбі зафіксували порушення карантину в 40% студентських гуртожитків. Фахівці кажуть, що саме в гуртожитках поширитися коронавірусу найлегше. ТСН перевірила кілька гуртожитків Києва, в одному із них студенти зізналися, що дезінфектори в приміщенні ставлять лише на вході, маски не видають. А карантин усіх там хвилює не дуже. 

Раніше повідомлялося, що в Одесі 30 студентів перебувають під підозрою на коронавірусну інфекцію. ІФА-тестування виявило в них COVID-19. Вони перебувають в ізоляторі гуртожитку.

Місяцем раніше у гуртожитку Запорізького державного медичного університету зафіксували спалах коронавірусу серед студентів іноземного факультету. Там захворіли одразу 29 осіб.

У гуртожитках України не дотримуються карантинних норм

У гуртожитках України не дотримуються карантинних норм

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація