У Києві за півгодини сталися дві масштабні пожежі у різних кінцях міста: що горіло і як пожежники гасили вогонь

У Києві за півгодини сталися дві масштабні пожежі у різних кінцях міста: що горіло і як пожежники гасили вогонь

Фото: ГУ ДСНС у Києві

Обидва підприємства не пустили раніше до себе пожежну перевірку.

Протягом півгодини у різних кінцях Києва 22 вересня почались дві масштабні пожежі, які змусили пожежників кинути чималу кількість сил на ліквідацію вогню.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Вночі у Києві сталися дві масштабні пожежі

Вночі у Києві сталися дві масштабні пожежі

Чимала промислова зона поблизу Дарницької площі на лівому березі столиці. Кияни, які живуть поруч бачать стовп чорного диму та вогню - пишуть про це у Мережі. Горять кілька автоцистерн із бензином та дизелем. Вадим працює поруч. Розповідає: чув і вибухи, і сирени пожежних автомобілів, які намагалися дістатися до території пожежі. Вулиці цієї промзони надто заплутані для пересічних.

Туди, куди заїжджали пожежники, нас не пускають поліцейські - вони перекрили під'їзди до території. Тут ми навіть помічаємо нацгвардійців. Але що за цистерни горять - вони кажуть, що не знають, лише припустити можуть й ті, хто тут працюють: "Кажуть, заправка".

До гасіння вогню надзвичайники залучають навіть пожежний потяг. Кілька повних цистерн вдається прибрати від полум'я. Врешті за 2 години рятувальники ліквідовують займання, але тепер значні сили вогнеборців працюють уже на іншому березі столиці.

Ще одна масштабна пожежа сталася на столичних Видубичах - тут палають склади із матрацами. Знову у промзоні вогонь спершу охопив ангар, де, ймовірно, виробляли та зберігали матраци, а потім перекинувся на офісну прибудову. На відео з квадрокоптера видно, що дах місцями обвалився. Рятувальники заливають його згори.

Щонайменше два автомобілі, які стояли поруч із приміщенням, згоріли вщент. Майже 4 години знадобилося рятувальникам щоби загасити вогонь повністю. Надзвичайники не пов'язують ці дві пожежі між собою, хоча й виникли вони із різницею у півгодини, але спільне, кажуть те, що обидва підприємства кілька місяців тому не пустили до себе інспекторів на перевірку.

Антон Страшко

Повʼязані теми:

Наступна публікація