У Києві з'явився новий вид шахрайства: пропонують прочистку каналізаційних мереж

У Києві з'явився новий вид шахрайства: пропонують прочистку каналізаційних мереж

Фото: pixabay.com

Оголошення вводить в оману мешканців та створює враження, що зазначені роботи потрібно виконувати обов’язково.

У Києві на під’їздах будинків почали з`являтись оголошення про послуги "обробки зливу раковини, ванни та туалету без зняття труб", що нібито необхідні у зв`язку зі збільшенням водопровідних засмічень. Це новий вид шахрайства.

Про це повідомляє "Київводоканал".

"Оголошення вводить в оману мешканців та створює враження, що зазначені роботи потрібно виконувати обов’язково", - йдеться у повідомленні компанії.

"Київводоканал" наголошує, що не має жодного стосунку до подібної діяльності.

"Рекомендуємо не телефонувати за вказаними номерами та не відчиняти двері особам, що пропонуватимуть подібні послуги. Просимо представників ЗМІ максимально поширити зазначену інформацію серед населення та попередити мешканців про дії ймовірних шахраїв, які для одержання прибутку навмисне створюють  оголошення, що вводять людей в оману", - йдеться у повідомленні "Київводоканалу".

У компанії зазначають, що оголошення для споживачів від ПрАТ "АК "Київводоканал" обов’язково містять повну назву підприємства та актуальні контактні телефони для ідентифікації та перевірки інформації.

Фото: Київводоканал

Нагадаємо, у Києві дві шахрайки назвалися працівницями соцзахисту і забрали у 83-річної киянки усі її заощадження – 92 тисячі гривень. А старенька, щоб віддячити за турботу, ще й пригостила зловмисниць яблуками. Після цього у жінки стався серцевий напад.

Повʼязані теми:

Наступна публікація