У Києві з'явиться соціальне таксі: хто зможе ним скористатися

У Києві з'явиться соціальне таксі: хто зможе ним скористатися

Фото: БУГ

Соціальне таксі може запрацювати у столиці вже від вересня.

"Соціальне таксі" або "Інватаксі для дітей з інвалідністю" може запрацювати в Києві вже від вересня. Для початку це буде пілотний проєкт для 170 дітей з інвалідністю, які потребують постійної реабілітації та повинні пересуватися містом. У разі підтвердження ефективності послуги «Інватаксі» буде доступне для всіх осіб з інвалідністю, які не можуть пересуватися самостійно.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда. 

"Ми розуміємо, що транспортувати дітей з інвалідністю у звичайному громадському транспорті не найлегше заняття. Для таких завдань у нас вже працює соціальний транспорт, який обладнаний для перевезень людей на кріслах колісних та супроводжуючих осіб. Але Київ поки що покривається не повністю, адже близько 8 тис. осіб з інвалідністю потребують спеціалізованого транспортного перевезення. "Інватаксі" збільшить кількість транспортних засобів та дозволить здійснювати більше перевезень і повністю покрити потребу", – зазначила Марина Хонда. 

За її словами, потреба у перевезенні людей з інвалідністю щороку зростає. Так, у 2018 році було здійснено 19 364 перевезення для 764 осіб, у 2019 – 20 152 перевезення для 801 особи. За перший квартал 2020 року було здійснено майже 8 тисяч перевезень для 410 осіб.

Запровадження послуги спростить для батьків та їхніх дітей доступ до необхідних послуг.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ проводитиме аудит своїх будівель щодо їхньої доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація