У Києві з'явиться новий парк відпочинку

Дата публікації
Перегляди
1965
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві з'явиться новий парк відпочинку

Фото: visualhunt.com

Парк матиме площу майже у 5 га.

У Голосіївському районі Києва ділянка у 4,39 гектари перетвориться на новий парк відпочинку.

Відповідне рішення було прийняте депутатами КМДА, повідомила прес-служба Київської Адміністрації.  

"На численні прохання мешканців житлового масиву Голосіївського району Київрада надала сьогодні статус парку відпочинку земельним ділянкам на вул. Метрологічній, 14-Д та у пров. Феофанівському, 14-Б сумарною площею 4,39 га", - йдеться у повідомленні.

Депутати зауважили, що таким чином, місцева громада, зокрема й у судах, активно відстояла ці ділянки від забудови.

"Відтепер цей статус унеможливлює забудову цих ділянок, які внесуть до переліку територій загального користування, зокрема, до Концепції формування зелених насаджень у центральній частині міста та Програми розвитку зеленої зони міста Києва до 2010 року. У зв᾽язку з цим Департамент земельних ресурсів у межах покладених повноважень вніс до міського земельного кадастру інформацію про розірвання рішення Київської міської ради щодо договорів оренди цих земельних ділянок", - зауважили у прес-службі.

Із огляду на незадовільний стан цих територій, їх передано в постійне користування КП УЗН Голосіївського району для благоустрою. 

Нагадаємо, що раніше підозри про злочин отримали два чиновники міста Буча, що під Києвом. Меру міста та секретарю міськради закидають знищення 80 гектарів лісу для забудови нового житла. 

Тільки за останні три у Бучі роки збудовано 150 тисяч квадратних метрів житла, а це - десять великих житлових комплексів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1965
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація