У Києві з'явиться е-квиток для студентів. Який він матиме вигляд і як його отримати

Дата публікації
Перегляди
5271
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві з'явиться е-квиток для студентів. Який він матиме вигляд і як його отримати

Фото: Київпастранс

Адміністрація вишів має надати свої технічні вимоги, аби студенти отримали картки.

У столиці починається офомлення й випуск студенських електронних квитків, які дають право на проїзд у транспорті із 50% знижкою. Один із перших нові картки вже замовив Національний технічний університет України КПІ ім. Ігоря Сікорського. 

Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації.

"Право пільгового проїзду мають і студенти. За умов дії старої системи оплати проїзду, вони замовляли студентські проїзні квитки, які давали можливість отримати знижку 50% на оплату проїзду. І тепер ми розпочинаємо перехід на сучасну систему, коли картка з чіпом слугуватиме одночасно посвідченням і е-квитком. Власник такої картки зможе купувати поїздки на студентський електронний квиток за пільговою ціною", – розповів директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Для того, аби студенти отримали такі квитки, адміністрація університетів має надати свої технічні вимоги до майбутніх карток. Комунальне підприємство "ГІОЦ", яке займається впровадженням е-квитка, надіслало до всіх навчальних закладів листи з проханням замовити студентські квитки, інтегровані з системою електронного квитка.

"КМДА закликає адміністрації навчальних закладів організувати процес замовлення оновлених студентських квитків. Адже вчасне виготовлення карток залежить виключно від навчальних закладів", - сказано в повідомленні.

Новий студентський е-квиток / Фото: КМДА

Як відомо, від 1 квітня 2020 року увесь комунальний громадський транспорт Києва переходить на єдиний електронний квиток. Базова вартість однієї поїздки становитиме 8 грн, але можлива система знижок завдяки поповненню карток на більші суми чи при купівлі проїзних. 

Про умови й тарифи єдиного електронного квитка для транспорту читайте на ТСН.ua за цим посиланням. 

У Києві хочуть запустити новий громадський транспорт – трам-трейн

У Києві хочуть запустити новий громадський транспорт – трам-трейн

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5271
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація