У Києві з порушників карантину стягнули майже 100 тисяч гривень

Дата публікації
Перегляди
946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві з порушників карантину стягнули майже 100 тисяч гривень

Фото: Національна поліція України

Також відкрито три кримінальних справи.

У Києві на порушників умов запровадженого через коронавірус карантину склали уже 572 адміністративних протоколи. З п’ятьох з них вже стягнули загалом 91,8 тисячі гривень.

Про це розповів мер столиці Віталій Кличко.

Також у Києві порушили одне кримінальне провадження "за поставлення особи в небезпеку зараження вірусом" і ще три – за порушення карантину.

Кличко нагадав, що в Києві працює моніторинг-центр, створений міською владою. До групи ризику, що контролює центр, увійшли майже 40 тисяч киян. Це ті, хто прибув з країн з великим розповсюдженням вірусу, та ті, хто контактував з хворими. Фахівці центру опитують людей про самопочуття та перевіряють дотримання умов самоізоляції або обсервації.

"Ті, хто відмовляється іти на контакт з нашим центром 100% матимуть справу з правоохоронцями", - пообіцяв мер.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація