У Києві з-під землі бив гейзер: кількаметровий струмінь окропу заливав усе навколо (фото, відео)

Нині пошкодження магістральної тепломережі локалізовано, але залишились жахливі наслідки.

У Києві з-під землі бив гейзер: кількаметровий струмінь окропу заливав усе навколо. Вода лилася навіть у метро "Деміїівська".

Подія сталася сьогодні, 20 травня, о 14:48 на проспекті Голосіївському, 3.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Сталося пошкодження магістрального трубопроводу з витоком води назовні. Вода в трубопроводі перебувала під тиском, через що в результаті пориву утворився струмінь і відбувся провал асфальту. Пошкодження виявлене під час гідравлічних випробувань тепломереж у зоні обслуговування ТЕЦ-5", - зазначили у "Київтеплоенерго".

 

Аварійна бригада "Київтеплоенерго" вже перекрила подачу теплоносія і розпочала ремонтні роботи.

Пошкоджений трубопровід експлуатується від 1978 року (43 роки).

 

Довідка: гідравлічні випробування тепломереж є обов’язковою умовою підготовки теплоенергетичного комплексу до наступного опалювального сезону. Це визначено Правилами з підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378. Цього року, як і минулого, випробування розпочалися пізніше через суворі карантинні обмеження у зв’язку з поширенням COVID-19. Теплові мережі випробовують на гідравлічну міцність та щільність, щоб своєчасно виявити слабкі місця трубопроводів і зменшити рівень аварійності під час старту наступного опалювального сезону.

Перелік будинків, де тимчасово відсутнє гаряче водопостачання через гідравлічні випробування, – на сайті КП "Київтеплоенерго".

Нагадаємо, у Києві 18 травня пройшлася потужна злива. У Подільському районі на ділянці дороги розколовся шматок асфальту, у результаті чого задня частина авто провалилося у розколину

Новини України: що відбувається на місці прориву труби, поблизу станції метро "Деміївська"

Новини України: що відбувається на місці прориву труби, поблизу станції метро "Деміївська"

Повʼязані теми:

Наступна публікація