З Лук'янівського СІЗО у Києві втік убивця

З Лук'янівського СІЗО у Києві втік убивця

Фото: УНІАН

Зниклий 19-річний молодик був з кримінального середовища.

6 вересня з Лук'янівського СІЗО в Києві втік 19-річний вбивця.

Цю інформацію ТСН.ua підтвердила речниця поліції Києва Оксана Блищик.

Там зазначили, що на Київщині хлопець був засуджений за вбивство. Наразі його розшуковують в Києві та області. Планується передати орієнтування й іншим областям. 

Як повідомили у Центральному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, йдеться про Віталія Пушкіна 1999 року народження.

Відомо, що у січні 2017 він проламав голову співробітнику СІЗО. Адвокат потерпілого Дмитро Ягунов додав ТСН.ua, що зниклий молодик був з кримінального середовища, а нападом на працівника ізолятора "хотів ствердитись". За його ж словами, молодик може бути засуджений за вбивство матері, але точної інформації щодо цього у нього нема, а самої статті може ще і не бути.

Більше доби в Київському СІЗО не можуть знайти в'язня Пушкіна (дуже ймовірно що це втеча). Це той в'язень, який в січні...

Опубліковано Сергієм Стареньким П'ятниця, 7 вересня 2018 р.

Нагадаємо, 24 серпня у Бердичеві Житомирської області втекли двоє ув’язнених, які відбували покарання у виправному центрі. Один із втікачів був засуджений за розбій, а інший - за завдання тілесних ушкоджень. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація