У Києві з ІТ-компанії звільнили блогерку, яка назвала українську "мєрзким язиком"

У Києві з ІТ-компанії звільнили блогерку, яка назвала українську "мєрзким язиком"

Фото: Фото з соціальних мереж

В IT-компанії заявили, що не підтримують позицію Анастасії щодо української мови.

Блогерка з Києва Анастасія зганьбилася, заявивши, що українська мова звучить "гидко". В IT-компанії, де дівчина перебувала на випробувальному терміні, вже повідомили, що Анастасія у них більше не працюватиме.

Про це повідомляє 24 канал.

В IT-компанії заявили, що не підтримують позицію Анастасії щодо української мови. Там наголосили: компанія є активним учасником та організатором соціальних проєктів на благо українського суспільства.

Пресслужба повідомила, що колеги та керівники дівчини ніколи не помічали в Анастасії ознак українофобії. У горе-блогерки закінчується випробувальний термін. За цей час результати роботи дівчини оцінили як незадовільні.

"Беручи до уваги неприпустимі публічні висловлювання та результати роботи Анастасії, дівчині офіційно повідомили про закінчення професійних стосунків",– йдеться у повідомленні.

Фото: 24 канал

Нагадаємо, працівниця однієї із київських ІТ-компаній Анастасія Польськіх потрапила у скандал, заявивши, що вона "не переварює української мови, бо вона звучить гидко". Так, працівниця київської ІТ-компанії та блогерка у Мережі розкритикувала закон про українську мову. Вона запитала у своїх підписників в Instagram про те, "як жити, коли не переварюєш українську". 

Згодом Анастасія заявила, що вона "платить податки" і має право не любити українську мову. Після скандалу дівчинка видалила свої дописи, проте у коментарях пояснила це тим, що її про це попросив хлопець.

Повʼязані теми:

Наступна публікація