У Києві з Андріївського узвозу приберуть "МАФове містечко"

У Києві з Андріївського узвозу приберуть "МАФове містечко"

Фото: Facebook/Андрій Андрєєв

Чиновники заявляють, що торговці незаконно захопили цю територію.

У Києві приберуть "МАФове" містечко, яке виникло на початку Андріівського узвозу.

Про це повідомив перший заступник директора "Київблагоустрою" Андрій Андрєєв.

За його словами, усім власникам "МАФів" запропоновано оформити договори з балансоутримувачем та перемістити свої торгівельні місця на Алею художників. Торговці мають зробити це до 1 березня, після цього "Київблагоустрій" демонтує самовільно встановленні споруди.

"Це – компромісна пропозиція столичної влади на тлі факту самовільного встановлення згаданих ТС, тобто, без будь-яких дозвільних документів", - зазначив чиновник.

За словами Андрєєва, рішенню про демонтаж МАФів та перевіркам наявності дозволів передували скарги від батьків розташованої поруч школи.

"Скарги зводяться до того, що цей ринок антикварних речей не є тим "музеєм", у якому підлітки після школи мають проходити своє виховання. Так чи інакше, але захоплену торговцями та перетворену у "шанхай" історичну частину столиці буде вивільнено та прибрано", - заявив Андрій Андрєєв.

Повідомляю, що власникам тимчасових споруд «МАФового містечка», яке виникло на початку Андріівського узвозу (дивись фото...

Опубліковано Андреєм Андреевим 31 січня 2018 р.

Раніше повідомлялося, що у Києві досі незаконно працюють понад півтори тисячі МАФів, які становлять загрозу для людей, що в них працюють, а також живуть поруч. Із них 1239 розміщено в охоронних зонах водопровідного господарства, а 493 – в охоронних зонах об’єктів каналізаційного господарства. Із них за рік працівниками "Київводоканалу" демонтовано або ж перенесено близько 90 забудов. Зазначається, що МАФи перешкоджають швидкій роботі із ліквідації аварій у разі прориву труби, саме тому "Київводоканал" закликає знести або перемістити споруди від охоронної зони мереж. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація