У Києві юнак за час карантину зібрав у лісі 2,5 тонни сміття

У Києві юнак за час карантину зібрав у лісі 2,5 тонни сміття

Фото: ТСН.ua

Киянин збирає сміття вже чотири місяці.

Киянин Владислав Стемківський впродовж карантину замість переглядів фільмів та майстеркласів ходить до лісу та збирає сміття. Нині він звільнив ліс від понад двох тон непотребу. До своєї діяльності Влад також залучив сусідів, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До карантину киянин працював логістом, а з карантину вийде екоактивістом. У березні він почав брати з собою на прогулянки сміттєві пакети і за чотири місяці назбирав у лісі дві з половиною тонни непотребу. Зараз уже навіть припинив рахувати.

Не чекаючи, що хтось прибере ліс за нього, Влад присвячує цьому по кілька годин щодня, адже робить це у проміжках між дистанційною роботою. У лісі він також навчився відрізняти навіть давність сміття: за шаром моху і тим, як воно розкладається.

Киянин на карантині зібрав з лісу 2,5 тонни сміття

Киянин на карантині зібрав з лісу 2,5 тонни сміття

"Найнебезпечніше – скло. І шприци також трапляються, тому рукавиці, як бачите такі міцні", - каже екоактивіст.

Сміття в лісі настільки багато, що за 15 хвилин прогулянки юнак наповнює пів пакета сміттям. Ініціативу Влада підхопили і сусіди. Пані Тетяна розповідає, що не могла пройти повз і тепер прогулянки з собакою корисні і природі.

"Я збиралась, але якби не Влад, я б ще дуже довго планувала", - каже жінка.

Лише за два дні Влад зібрав 14 пакетів мотлоху. Спочатку пакунки носив в руках, тепер вивозить їх до сміттєвих баків на велосипеді.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація