У Києві вводять "паркувальні кишені". У КМДА показали, як правильно ними користуватися

У Києві вводять "паркувальні кишені". У КМДА показали, як правильно ними користуватися

Фото: скриншот з відео

За допомогою них можна тимчасово зупинитися, не займаючи зайву смугу.

У Києві на центральній вулиці - Богдана Хмельницького - облаштували перші в столиці "паркувальні кишені".

Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Більше 20 майданчиків призначені для того, щоб припаркуватись, тимчасово зупинитися та висадити пасажирів, не займаючи зайву смугу на дорозі.

В Києві починають з’являтися паркувальні кармани. ️

В Києві починають з’являтися "паркувальні кармани". ️ Вул. Богдана Хмельницького - одна з перших, на якій облаштовано вже більше 2х десятків "карманів". Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Sergey Symonov розповів, як правильно припаркуватись та оплатити за паркування. Нагадуємо, що в Києві діє безготівкова система оплати за паркування. А саме заплатити можна за допомогою паркувального талону, паркомату, смс-повідомлення або мобільного додатку "Телепарк", "М-паркування", "Unip", "ParkingUA", "Barking", "Privat24".

Posted by Департамент транспортної інфраструктури КМДА on Monday, July 23, 2018

Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов розповів, як правильно припаркуватись та оплатити за паркування: "Багато водіїв паркуються передом, але набагато зручніше робити це заднім ходом".

У КМДА нагадали, що в Києві діє безготівкова система оплати за паркування: за допомогою паркувального талону, паркомату, смс-повідомлення або мобільного додатку "Телепарк", "М-паркування", "Unip", "ParkingUA", "Barking", "Privat24".

За кілька місяців набуде чинності закон, згідно з яким штраф за паркування у недозволеному місці перевищуватиме тисячу гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація