У Києві всередині нового пішохідного моста завелись мухи

У Києві всередині нового пішохідного моста завелись мухи

Комахи присутні всередині скляних частин моста.

У Києві всередині нового пішохідного моста, на якому минулого тижня почали ремонтувати тріснуте скло, завелись мухи.

Про це пишуть користувачі Мережі. 

Зокрема, як видно на відео, яке оприлюднив у фейсбуці Дмитро Вдовіко, мухи завелись просто всередині скляних частин споруди. 

Будете сміятись, але всередині скла на мосту Клічка завелись мухи. .

Опубліковано Dmytro Vdoviko Неділя, 18 серпня 2019 р.

Нагадаємо, 25 травня міський голова Києва Віталій Кличко урочисто відкрив новий пішохідно-велосипедний міст у столиці. Його вартість обійшлася місту майже у півмільярда гривень. Відкриття присвятили святкуванню Дня Києва. Вже наступного дня стало відомо, що на оглядовому майданчику нового пішохідно-велосипедного моста тріснуло скло.

Згодом з'ясувалося, що пошкоджене лише верхнє, захисне, покриття, а гартоване основне скло не постраждало. Міська влада пообіцяла усунути пошкодження за добу. 27 травня третє скло замінили. Поліція відкривала кримінальне провадження через пошкодження мосту. Водночас огорожа навколо скляних частин моста перебуває вже протягом трьох місяців - ці частини споруди наразі недоступні для прогулянок.

11 липня кияни зафіксували тріщину на пішохідному мості – пошкодження побачили на так званій "материковій" частині мосту, яка прилягає до ґрунту. Також містяни помітили, що ослабли сталеві канати, що є складовою частиною бортів мосту.

У Києві стався обвал на пішохідному мосту, що сполучає правий берег і Труханів острів

У Києві стався обвал на пішохідному мосту, що сполучає правий берег і Труханів острів

Повʼязані теми:

Наступна публікація