У Києві врятували великого лося, який заблукав біля Московського мосту

Тварині вкололи снодійне і вивезли за місто. 

У Києві успішно завершилася операція з порятунку лося, якого помітили на розв'язці біля Московського мосту. Про це повідомляє Команда порятунку тварин.

Ситуація була дуже небезпечною, адже тварина могла у будь-яку мить вибігти на дорогу та спровокувати ДТП. На допомогу викликали поліцію та фахівців "Київського зоопарку".

"Патрульні повністю перекрили рух по всіх дорогах навколо місця знаходження лося, а саме вулицю Набережно-Рибальську та з'їзди з проспекту Бандери на цю вулицю", - йдеться у повідомленні.

Утром 15 сентября сообщили, что в городе на развязке возле Московского моста по клумбе ходит взрослый рогатый лось, кото...

Опубликовано Kyiv Animal Rescue Group 15 сентября 2017 г.

Після цього рогатого оточили по колу і вистрілили в нього снодійним. Коли лось заснув, йому відпиляли ріг, аби він не травмував себе та людей, коли прокинеться. У Команді порятунку тварин відзначають, що ріг у лося був лише один, і вони все одно скидають їх наприкінці осені, тому ніякої шкоди тварині ця операція не завдала.

Кортеж із лісовим гостем проїхав через місто, а тварину привезли до лісу далеко за межами столиці. 

"Після вивантаження йому вкололи нейтралізатор дії снодійного - "Антімедін", і лось, прокинувшись, зник в гущавині лісу", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві на Оболоні помітили пораненого лося, місцеві навіть встигли зняти його на відео. Як повідомив кореспондент ТСН, пошукова група спочатку виявила сліди крові тварини, а поки перебували на цьому місці, лось вискочив на своїх рятівників та втік.

Після цього тварина перепливла Дніпро у напрямку парку Дружби Народів. Впіймати його, аби надати допомогу – не вдалося. Лось успішно перетнув річку. Востаннє його бачили на березі парку Дружби народів.  

У Києві припинили пошуки пораненого лося

У Києві припинили пошуки пораненого лося

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація