У Києві врятували кота, якого затягнуло під автомобіль

У Києві врятували кота, якого затягнуло під автомобіль

Фото: Kyiv Animal Rescue Group/Facebook

Аби витягти кота з-під капота, машину довелося піднімати і частково розбирати.

У Києві врятували кота, якого затягнуло під автомобіль.

Чоловік завів машину і в той самий момент почув удар і крики кота. Виявилося, під капот пробрався кіт, а коли запустився мотор, його затягнуло під ремінь.

Про це повідомляє Kyiv Animal Rescue Group у Facebook.

Рятувальники з Kyiv Animal Rescue Group встановили, що кота за хвіст намотало на шків і притиснуло ременем генератора. Щоб його витягти, знадобилося більше години. При цьому, машину довелося піднімати і частково розбирати.

"Кота дістали. У нього здерта шерсть, кілька ударів і синців, хвіст доведеться, скоріше за все, ампутувати, оскільки він переламаний у декількох місцях. По всьому тілу частково здерта шерсть, є удари і синці", - повідомили рятувальники.

Ветеринари кажуть, що кота назвали Ваською, жити буде.

"І вкотре просимо водіїв, незалежно від пори року і часу доби, перед запуском двигуна відкривати капот і перевіряти наявність там котів. Це забере усього кілька секунд, але може врятувати коту життя, а вам час і гроші (намотування котів на ремінь не сприяє гарній роботі автомобіля)", - йдеться у дописі Kyiv Animal Rescue Group.

 

Вечером 23 ноября в Команду спасения животных обратился водитель автомобиля, стоявшего во дворе дома на улице Гончара....

Опубліковано Kyiv Animal Rescue Group Середа, 25 листопада 2020 р.

 

Нагадаємо, у Броварах кошенята з очима кольору неба шукають дім. Тваринки залишилися самі, після того як дачники, закінчивши сезон, перебралися у квартири. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація