У Києві впізнали вандалів, які кинули прокатний велосипед у Дніпро

Дата публікації
Перегляди
6600
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві впізнали вандалів, які кинули прокатний велосипед у Дніпро

Фото: УНІАН

Утоплений байк уже підняли з дна річки.

Ламали, викрадали, а тепер ще й втопили. У Києві камери зафіксували, як молодь кидає в Дніпро прокатний велосипед. Послуга оренди двоколісного з'явилась у столиці зовсім нещодавно. Понад чотири тисячі сумлінних киян їздили і повертали. А от цьому байку не пощастило.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

На відео з камер спостереження видно, як прокатний велосипед на набережній у Дніпро жбурляє хлопець у світлій футболці. Сьома ранку середи. Камери спостереження фіксують чотирьох людей. Хлопець із татуюваннями - котить байк до причалу. А там - вже інші двоє кидають його сходами. Кілька разів.

Директор мережі велопрокату Олексій Кушка вранці виставив відео знущання з двоколісного у своєму Facebook із закликом знайти вандалів.

"Попередньо велосипед роздовбали, відламали задні крила, спеціальний кожух і це було на Поштовій площі".

Олексій Кушка каже, що велосипед не забрали з прокатної станції. Імовірно, хтось після поїздки його просто покинув розблокованим посеред вулиці. І він став принадою.

Після потоплення велосипеда групу молоді намагався зупинити охоронець і ще двоє свідків. Але марно. За лічені години після оприлюднення фотодоказів користувачі соцмереж впізнали трьох із цієї групи. Артур, Микита та Анастасія. Хлопець у світлому - поки що невідомий.

"Мы не знали, что он ворованный, как это оказалось в результате. Думали, ну, хочет человек свой велосипед, как мы думали, выбросить, что мы его будем останавливать", - виправдовується телефоном Анастасія.

Вона не ховається, із соцмереж не зникла, на відміну від свого друга. Сьогодні його інстаграм закрився. Але саме на ньому були фото із татуюваннями, за якими одного з хлопців ідентифікували. Анастасія наполягає, у воду кидав велосипед хлопець у світлому. Хто він - його не знає. Тому її компанія ні в чому не винна.

У Києві камери зафіксували, як молодь кидає в Дніпро прокатний велосипед

У Києві камери зафіксували, як молодь кидає в Дніпро прокатний велосипед

Дівчина каже, у поліцію вони підуть. Та поки що їх туди не викликали.

Ці дві доби велосипед пролежав на дні Дніпра на глибині до 12 метрів. А сьогодні надвечір знайшовся охочий дістати його з води – без акваланга. Не для себе, для слідства, хоч і за винагороду. Поліція, директор велопрокату і Рустам провели на причалі цілу спецоперацію. Голіруч, без водолазного спорядження чоловік пірнає і зачіплює велосипед за троси. Понівечений, зате чистенький байк, виринає з води. Тепер його шлях - до майстерні.

"Хтось би користувався, а так, на жаль, буде стояти. Думаю, хутко зробимо", - каже директор велопрокату.

Четвертого хлопця у світлому поліція ще шукає. А співвласник прокату каже, попри інцидент, у людях ще не зневірився. І бізнес не закриє.

Олена Мацюцька

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6600
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація