У Києві волонтери розчистили від сміття цілий острів на Дніпрі

У Києві волонтери розчистили від сміття цілий острів на Дніпрі

Його не доглядали п’ять років, тому непотріб вимірювався тоннами.

Столичні волонтери провели великий банний день в місцях щоденного відпочинку киян. Тільки з острова Малого ентузіасти вивезли 3-тонну баржу сміття, а загалом почистили чотири острови, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Площа цього острова – один гектар, але пляшок з-під пива та горілки там безліч. Крім того, прибиральники знаходять протизапліднювальні засоби, ковдри, дошку для дартсу, шприці, ляльок тощо. Організатор акції, пан Олександр, пояснює купи сміття тим, що на цьому острові не прибирали п’ять років.

Малий, як і всі 34 київських острови – це частина регіонального ландшафтного парку, фактично заповідна зона. Однак із 2004 року фінансування та адміністративного догляду там немає, тобто територія неконтрольована і потопає у смітті. Порятунком могли б бути стаціонарні контейнери на островах, які б обслуговували комунальники, але поки що навантаження лише на волонтерів. Котрі радіють: якщо 10 років тому з Малого вивозили по 5 тонн непотребу, тепер зібрали лише 2,5 тонни. Це означає, що відпочивальники стають свідомішими.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Волонтери влаштували прибирання на столичних островах, де відпочивають кияни

Волонтери влаштували прибирання на столичних островах, де відпочивають кияни

Повʼязані теми:

Наступна публікація