У Києві водіїв закликали відмовитися від поїздок на авто через снігопади

У Києві водіїв закликали відмовитися від поїздок на авто через снігопади

Вже другу добу поспіль столиця у полоні лютневої негоди. Садочки та школи працюють, однак місцева влада закликає батьків залишати дітей вдома.

Столична влада закликає киян бути обережними під час снігопадів. У Києві насипало кучугури снігу, місцями вище колін. У травмпунктах - черги. Дістатися до метро нечищеними дворами дуже важко. На автошляхах ситуація краща: там активно чистять. Але заборонені для в"їзду фури створювали проблеми.

Більш детально - у матеріалі ТСН.19:30.

Півтисячі одиниць техніки та майже 7 тисяч людей ще на світанку 9 лютого бригадами виїхали на столичні дороги. Габаритні машини працювали на магістралі.  Трохи менші тракторці - розкопували тротуари.  Півгодини, щоб дійти по кучугарах снігу, ще з годину померзнути, щоб сісти у громадський транспорт. Інколи ще й його підіпхнути. Чимало людей, замість роботи, зрештою поїхали одразу у травмпункт. Трафік ускладнився і через скуті снігом дороги, і через десятки аварій. Подекуди, і через знехтувані, щойно введені, правила. 

Тих, хто не змогли здолати столичні сніги, довелось буксирувати рятувальникам. Ну а там, де не справляються рятувальники - витягувати фури виїхали поліцейські танки. 10 лютого синоптики обіцяють поновлення снігопаду, а це означає нові випробування для мешканців столиці.

Новини України: у столиці насипало кучугури снігу, місцями вище колін

Новини України: у столиці насипало кучугури снігу, місцями вище колін

Нагадаємо, що у Києві під час ускладнення погодних умов для рятувальних заходів задіяна спецтехніка Поліції Києва. Правоохоронці виїжджають на місця подій, де допомагають водіям витягати транспортні засоби із снігових заметів і відбуксировувати на рівну ділянку дороги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація