У Києві водіїв попередили про обмеження руху через візит президентки Словаччини

У Києві водіїв попередили про обмеження руху через візит президентки Словаччини

Фото: УНІАН

Зокрема, можуть перекрити рух на Бориспільському шосе.

У низці районів Києва та на Бориспільському шосе через візит до української столиці президентки Словаччини Зузани Чапутової можливі обмеження дорожнього руху.

Про це повідомили у пресслужбі Управління державної охорони України.

"У понеділок, 16 вересня, у зв’язку з візитом до України президентки Словацької Республіки Зузани Чапутової можливі тимчасові незначні обмеження дорожнього руху", - йдеться у повідомленні.

За даними управління, обмеження торкнуться Голосіївського, Дарницького, Дніпровського, Печерського, Подільського, Шевченківського районів столиці, а також можливі на Бориспільському шосе.

"Відповідно до закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" і положення про державний протокол та церемоніал України, затвердженого указом президента України від 22 серпня 2002 року №746/2002, главам іноземних країн, урядів, парламентів і міжнародних організацій, які перебувають в Україні з офіційними чи робочими візитами, забезпечується державна охорона", - додали в УДО, зазначивши, що супроводжуватимуть делегацію Словаччини на території України під час офіційного візиту 16 вересня.

Нагадаємо, 15 червня у Словаччині відбулася церемонія інавгурація президентки Зузани Чапутової, яка перемогла на дострокових виборах. Правозахисниця та екологічна активістка Чапутова стала першою жінкою-президентом Словаччини. 45-річна Зузана Чапутова була членом партії "Прогресивна Словаччина", яка не входила до складу словацького парламенту. У Словаччині Чапутову називають "народним адвокатом".

Повʼязані теми:

Наступна публікація