У Києві водіїв наземного громадського транспорту вже сповіщають про вихід на роботу

У Києві водіїв наземного громадського транспорту вже сповіщають про вихід на роботу

Фото: УНІАН

Столиця вже тиждень тоне у заторах.

Київ знову скували масові затори. Ситуацію ускладнила ще й погода - увесь день дощить. Про масштаби транспортних неприємностей і про те, коли ж киянам очікувати виходу із непростої ситуації, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Швидко дістатись до роботи після 7 години ранку практично неможливо. Традиційно найбільш повільні місця в столиці - це під’їзди до мостів. Швидкість - 5 кілометрів на годину. За кожні 10-15 метрів доводиться зупинятись. А потім стояти довше, ніж їхати.

Кінцева зупинка одного з тролейбусів на окраїні Києва. Пускають всередину лише за спецперепустками і не більше дозволеного. Та як тільки тролейбус від’їжджає від кінцевої, одразу встряє в затор. Смуга транспорту стоїть, як і всі. Київ потопає в заторах уже більше тижня. Щоденний транспортний колапс з’явився після послаблення карантину.

Столиця у заторах: коли киянам слід очікувати виходу із непростої ситуації

Столиця у заторах: коли киянам слід очікувати виходу із непростої ситуації

Частково розвантажити дороги планують від 22 травня. Тоді, як очікують у Києві, запустять увесь комунальний наземний транспорт. Можна буде їхати уже без перепусток.

В депо готують до виїзду увесь рухомий склад. Також про скорий вихід на роботу сповіщають водіїв, які мали вимушену двомісячну відпустку.

"Всі мають бути в масках – масковий режим ніхто не скасовував. І наповнюваність буде не повністю, скільки влізе, а тільки місця для сидіння", - каже директор трамвайного депо Володимир Богатирьов.

Однак досі питанням залишається дата відкриття метро. Коли його запустять та які санітарні обмеження діятимуть для підземки - остаточного рішення поки що немає.

Повʼязані теми:

Наступна публікація