У Києві водій врізався в ятку і під камерами спостереження тікав з місця ДТП

У Києві водій врізався в ятку і під камерами спостереження тікав з місця ДТП

Водій і його пасажири зібрали речі з машини і залишили її там.

У Мережі з'явився момент ДТП, яка сталася в Києві біля станції метро «Політехнічний інститут», де водій авто на великій швидкості вилетів на тротуар і розніс ятку. 

Відео публікує ресурс «dtp.kiev.ua».

«Водій на польських номерах мчав на великій швидкості по проспекту Перемоги, не впорався з керуванням, вискочив на тротуар, зніс частину кіоску і звалив в невідомому напрямку. На щастя, нікого не вбив і не покалічив», - йдеться в коментарі.

Видео с места #ДТП на #КПИ Напомним: #Киев, поздний вечер. Водитель на польских номерах мчался на большой скорости по проспекту #Победы, не справился с управлением, выскочил на тротуар, снес часть киоска и свалил в неизвестном направлении. К счастью, ни кого не убил и не покалечил. Таким водителям ни какие камеры не страшны.

Опубліковано Владом Антоновим Четвер, 4 червня 2020 р.

Водій їхав проспектом Перемоги з боку Шулявки в бік центру міста. Камери зафіксували, як водій і його пасажири після аварії швидко виходять з машини оглядають її, а потім забирають речі з машини і залишають місце ДТП. 

Напередодні у Львівській області у результаті аварії на трасі  Київ-Чоп  загинув 30-річний водій, який врізався у відбійник, який прошив його тіло наскрізь.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація