У Києві визначилися з виконавцем створення мережі прокату велосипедів

У Києві визначилися з виконавцем створення мережі прокату велосипедів

Фото: kiev.klichko.org

Переможцем конкурсу на 33 млн грн стала компанія "Нейксбайк Київ".

У столиці обрали інвестора для впровадження мережі громадських прокатів bike-sharing. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, проект буде реалізовувати ТОВ "Нейксбайк Київ". На цю фірму покладається відповідальність за створення 264 пунктів прокату, котрі забезпечуватимуть користування 2 тисячами велосипедів. "Пункти прокату велосипедів мають бути розташовані в десяти районах столиці. Орієнтовна вартість реалізації проекту зі створення мережі bike sharing становить близько 33 млн грн", – уточнив Поворозник.

Також чиновник повідомив, що умови конкурсу передбачають обладнання велосипедів смарт-замком і програмним забезпеченням, яке дає можливість здійснювати оплату послуг прокату та розблоковувати смарт-замок велосипеда. На засобах пересування має бути встановлено GPS-трекер, що відслідковує точне місцезнаходження велосипеда.

"Розміщення велосипедів буде вже стандартним для киян і гостей столиці – нанесення синьої розмітки на асфальті. Створення додаткових конструкцій не знадобиться", – зазначив Поворозник та нагадав, що наразі у столиці 32 локації, на яких знаходяться 200 велосипедів, і цей сервіс користується популярністю у киян та гостей міста – торік ним скористалися більше 9 тисяч разів, а цієї весни та влітку – вже більше 6 тисяч разів.

На Троєщині не відкрили жодної станції велопрокату через великий ризик вандалізму

На Троєщині не відкрили жодної станції велопрокату через великий ризик вандалізму

Повʼязані теми:

Наступна публікація