У Києві виявили радіаційно забруднену споруду

У Києві виявили радіаційно забруднену споруду

Фото: УНІАН

Викид небезпечних речових стався в лабораторії.

На столичному проспекті Науки стався викид радіації. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Інформацію про небезпеку рятувальники отримали в понеділок, 28 жовтня. Працівники гідрометеорологічної служби зафіксували підвищений рівень радіаційного випромінювання в будівлі фізико-хімічної лабораторії центральної геофізичної обсерваторії ДСНС України.

"В ході проведення радіаційної розвідки підтверджено наявність перевищення рівня радіаційного випромінювання всередині окремого приміщення будівлі лабораторії. Перевищення рівня радіаційного випромінювання ззовні будівлі немає", - наголосили рятувальники.

У ДСНС наполягають, що загрози персоналу об’єкту та навколишньому середовищу немає. "29 жовтня 2019 року з 9 години заплановано засідання комісії ТЕБ та НС по даному питанню з залученням представників Державної корпорації Українське державне об’єднання "Радон" з метою подальшої утилізації забруднених фрагментів будівлі", - повідомили у службі.

Нещодавно повідомлялося про виявлену потенційну загрозу радіоактивного забруднення довкілля на Одещині. Там Служба безпеки України знайшла в місті Южне небезпечні предмети. Це сталося під час планових контрольно-перевірочних заходів в одному із виробничих приміщень науково-виробничого центру. Після виявлення джерела іонізуючого випромінювання, котре перевищувало норму в 500 разів, було невідкладно проведено перевірку та локалізовано небезпеку.

ТСН перевірила молоко, про перевищення рівня радіації у якому повідомило британське ЗМІ

ТСН перевірила молоко, про перевищення рівня радіації у якому повідомило британське ЗМІ

Повʼязані теми:

Наступна публікація