Шукали дівчат з важкою долею: у Києві перекрито міжнародний канал торгівлі людьми

Шукали дівчат з важкою долею: у Києві перекрито міжнародний канал торгівлі людьми

Шукали дівчат з важкою долею: у Києві перекрито міжнародний канал торгівлі людьми

Фото: Поліція Києва / Facebook

Злочинна група примусила вісьмох дівчат надавати за кордоном сексуальні послуги за гроші.

У Києві оперативники викрили злочинне угруповання з міжнародного каналу торгівлі людьми.

Спільники завербували вісьмох жінок, яким обіцяли високооплачувану роботу за кордоном, приховавши справжні наміри. Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Києва викрили зловмисників. Відтепер їм загрожує до 15 років ув’язнення.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці встановили, що організатор знайомився та спілкувався з молодими дівчатами, які опинились у скрутному матеріальному становищі та шукають роботу. Володіючи інформацією про те, що діяльність з надання сексуальних послуг особами жіночої статі на території однієї з країн має попит та значну грошову оплату, зловмисник "влаштовував" їх на роботу.

"41-річний уродженець Туреччини розробив злочинний план, згідно з яким обманним шляхом вербував дівчат для працевлаштування за кордоном, та не повідомляв про дійсний вид роботи і умови, а саме - надання сексуальних послуг за гроші. Також, він задіяв свою 37-річну дружину, яка допомагала підшукувати дівчат", - розповіла старша слідча відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого управління столичної поліції Анастасія Андронова.

Метою злочинної групи було створення умов боргової кабали для потерпілих та шляхом погроз життю і здоров’ю примусити надавати сексуальні послуги за гроші.

Крім того, чоловік з дружиною налагодили зв'язок ще із трьома знайомими, які організовували сексуальну експлуатацію жінок за кордоном.

Наразі слідчі завершили досудове розслідування злочину за ч. 3 ст. 149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України та скерували обвинувальний акт стосовно організатора та його спільниці до Святошинського районного суду м. Києва.

За скоєне фігурантам загрожує від восьми до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, у Києві іноземець задушив повію, яка виявилась матір'ю п'ятьох дітей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація