У Києві викрито масштабну схему збуту фальсифікованих ліків

У Києві викрито масштабну схему збуту фальсифікованих ліків

У Києві викрито масштабну схему збуту фальсифікованих ліків

Фото: Прокуратура Києва

Вилучено незареєстровані ліки на суму 150 тисяч доларів США.

У Києві силовики припинили діяльність групи осіб, які займалися незаконним виробництвом та збутом сильнодійних лікарських засобів на території України у особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 321 КК України).

За результатами проведення більше десяти санкціонованих обшуків в автомобілях, складських приміщеннях та за місцем проживання причетних осіб на території міста Києва, Київської та Донецької областей правоохоронці вилучили значну кількість незареєстрованих на території України лікарських засобів вартістю близько 150 тисяч доларів США, комп’ютерну техніку, поштові накладні, засоби зв’язку, а також грошові кошти, ймовірно здобуті злочинним шляхом, у сумі близько 100 тис. доларів США.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури міста Києва

Крім того, виявлено значну кількість лікарських засобів з ознаками підробки, марковані під відомих вітчизняних виробників ліків, у зв’язку з чим вирішується питання про внесення відповідних відомостей до ЄРДР за ст. 321-1 КК України.

Також встановлено місце фасування та зберігання заборонених та фальсифікованих лікарських засобів.

 

СТОЛИЧНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ МАСШТАБНУ СХЕМУ ЗБУТУ СИЛЬНОДІЮЧИХ ПРЕПАРАТІВ ТА ФАЛЬСИФІКОВАНИХ ЛІКІВ Київською...

Опубліковано Прокуратура міста Києва Четвер, 2 липня 2020 р.

На теперішній час проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, за результатами яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення про підозру причетним особам.

Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, правоохоронці викрили групу злочинців, які доставляли до України і реалізовували фальсифіковані медичні препарати для онкохворих

Повʼязані теми:

Наступна публікація