У Києві викрили злочинців, які вимагали гроші під виглядом колекторів

Вони погрожували фізичною розправою, викраденням близьких та змушували людей переводити кошти на банківський рахунок.

СБУ спільно з прокуратурою затримали у Києві учасників організованого угруповання, які погрозами вимагали гроші з громадян, прикриваючись колекторською структурою.

Про це інформує сайт СБУ.

Правоохоронці встановили, що зловмисники отримували доступ до баз боржників деяких фінансових установ. Через фірму-прикриття вони за безцінь скуповували кредитні зобов’язання фізосіб. Надалі учасники угруповання починали залякувати боржників, телефонуючи їм, родичам, колегам по роботі, з вимогою повернути гроші з відсотками. Вони погрожували фізичною розправою, викраденням близьких та змушували громадян переводити кошти на банківський рахунок.

Оперативники спецслужби задокументували, що з початку року «колектори» отримали понад сім мільйонів гривень. Співробітники СБ України викрили одинадцятьох учасників угруповання в офісі після перерахування грошей від чергового боржника.

Наразі у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 189 Кримінального кодексу України, відбуваються обшуки за місцями проживання учасників угруповання. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, задіяних у вимаганні грошей з громадян.

Раніше повідомлялося, що колектори у Новосибірській області зґвалтували жінку, яка не змогла повернути гроші, які брала в борг.

Повʼязані теми:

Наступна публікація