У Києві викрили "провайдерів", які ретранслювали заборонені російські пропагандистські канали

Підпільний телекомцентр розташовувався в одному з районів столиці.

У Києві правоохоронці блокували ретрансляцію російських пропагандистських телевізійних каналів.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Підпільний телекомцентр діяв на території одного з торговельних центрів Святошинського району столиці під виглядом надання послуг офіційних ТБ-провайдерів. Використовуючи нелегальне програмне забезпечення, зловмисники забезпечували "клієнтам" можливість перегляду заборонених Нацрадою з питань телебачення та радіомовлення російських пропагандистських каналів", - йдеться у повідомленні.

Під час обшуків у підпільному центрі та місцях проживання організаторів оперативники вилучили із незаконного обігу обладнання для декодування супутникового зв’язку, картки доступу до мереж супутникового телебачення та сервери загальною вартістю майже півмільйона гривень.

За інформацією СБУ, зловмисники незаконно надавали послуги тисячам абонентів, транслюючи кілька десятків заборонених каналів.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ознаками незаконного втручання в роботу комп'ютерів, систем та комп'ютерних мереж, тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, раніше в Україні попередили провокації спецслужб РФ на травневі свята. Зловмисники через соцмережі підбурювали українців у південно-східних регіонах країни до масових протестів та розпалювали міжнаціональну ворожнечу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація