У Києві викрили мережу борделів із 50 повіями. За годину вони брали до 3 тисяч гривень

Щоденний грошовий оборот коштів мережі становив до 70-100 тисяч гривень.

У ніч проти 4 жовтня правоохоронці припинили діяльність у Києві мережі борделів. Вони провели 22 обшуки.

Зокрема, у дев’яти салонах, розташованих у центрі столиці, викрили 50 повій та 8 адміністраторів. Затримали 6 операторів, які приймали дзвінки на рекламні номери та здійснювали переписку з потенційними клієнтами. Провели обшуки за місцем проживання фігурантів справи. Затримали організаторів, вилучили документацію, графіки чергувань, прайси, візитки, мобільні телефони та інші речі, що свідчать про організацію надання сексуальних послуг за грошову винагороду. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Київській області.

"Організаторами виявилися жінка під конспіративним іменем "Рената" та її співмешканець, які забезпечували "квітучу" діяльність свого злочинного "бізнесу", контролювали своїй "робочий штат". Це майже 20 осіб, серед них диспетчери, які приймали дзвінки від клієнтів на рекламні номери, адміністратори на притонах, де працювали повії, водії-таксисти, які перевозили дівчат на визначені адреси та забезпечували охорону повіям в разі виникнення конфліктних ситуацій з клієнтом. Підбором кадрів займався чоловік на прізвисько "Тимур". Він проводив з кандидатками співбесіду, розповідав умови праці по різним напрямках роботи, встановлював заробітну платню, про що потім звітував своєму "керівництву", - повідомили в поліції.

Вартість послуг повій становила від 800 до 3 тис. грн за годину. Відповідно за день притони заробляли до 70-100 тис. грн.

Під час обшуків поліція вилучила кошти в національній та іноземній валюті, які були отриманні злочинним шляхом. Які суми – не уточнили.

Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київщини спільно зі співробітниками Головного слідчого управління НПУ під процесуальним керівництвом Генпрокуратури розслідують кримінальне провадження за ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України. Вирішується питання повідомлення про підозру особам у вчиненні кримінального правопорушення та обрання міри запобіжного заходу для них.

Повʼязані теми:

Наступна публікація