У Києві детективне агентство шпигувало за містянами: фото

Організував агентство колишній правоохоронець.

У Києві викрили детективне агентство, учасники якого здійснювали незаконне стеження за містянами.

Агентство, яке здійснювало протиправне стеження з використанням спеціальних технічних засобів отримання інформації, організував колишній правоохоронець.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з матеріалами слідства, учасники детективного агентства за грошову винагороду здійснювали приховане стеження за громадянами України шляхом здійснення прослуховування телефонних розмов, стеження за маршрутами пересування осіб. Крім того, до переліку послуг агентства входило встановлення у приміщеннях та в автомобілях спецзасобів прихованого аудіо- та відеоконтролю.

До протиправної діяльності організатор – колишній правоохоронець - залучив своїх знайомих. За даними слідства, агентство функціонувало більше двох років та надавало послуги як фізичним особам, так і представникам бізнесу.

Вартість послуг становила від 200 доларів США за годину за стеження за пересуванням особи, до 1000 тисячі доларів США - за встановлення в офісі засобів спостереження.

Організатора схеми викрили на гарячому після отримання ним грошової винагороди у розмірі $1350 та передавання замовнику інформації, отриманої незаконним шляхом.

Під час обшуків, проведених за місцем проживання організатора та в офісі агентства вилучено технічні пристрої для стеження з комплектувальними до них, матеріали оперативно-розшукових справ, отримані протиправним шляхом, комп’ютерну техніку та мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.

За результатами проведених слідчих дій організатору "детективного агентства" повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для притягнення до кримінальної відповідальності усіх учасників групи.

Нагадаємо, поліція оприлюднила деталі жахливого вбивства чоловіка на Печерську в Києві.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація