У Києві вихідними перекриють центр міста через марш УПА. Схема роботи громадського транспорту

Дата публікації
Перегляди
1308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві вихідними перекриють центр міста через марш УПА. Схема роботи громадського транспорту

Фото: КМДА

Обмеженння будуть діяти цієї суботи у другій половині дня.

14 жовтня від 15:00 у зв’язку із масовими заходам у центрі міста частково перекриють рух, повідомляється на сайті КМДА. 

Згідно з повідомленням "Правого сектору" у Facebook, цієї суботи у Києві відбудеться традиційний марш УПА під гаслом “Повернемо Україну українцям!”. Марш розпочнеться о 16:00.

Відповідна заборона руху всіх видів транспорту торкнеться вул. Володимирській (на ділянці від вул. Льва Толстого до б-ру Тараса Шевченка), бул.Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Володимирської до Бессарабської площі), вул. Хрещатик (на ділянці від Бессарабської площі до Європейської площі), Європейській площі.

Крім того, вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту. 14 жовтня від 15:00 до закінчення заходів передбачено тимчасове призупинення руху тролейбусів маршрутів №№ 5, 7, 8, 17 та автобусів маршрутів №№24, 114, 118. У разі необхідності рух буде організовано таким чином:

Тролейбуси маршрутів №№ 5, 7, 8, 17 відповідно від вул. Білицької, вул. Чорнобильської, вул. Смілянської, пл. Космонавтів до б-ру Тараса Шевченка за власним маршрутом, далі – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Пирогова – б-р Тараса Шевченка.

Фото: КМДА

Автобуси маршруту №114 від вул. Милославської до Гаванського мосту за власним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Хорива – вул. Почайнинська – вул. Григорія Сковороди – вул. Межигірська – вул. Електриків – вул. Набережно-Рибальська, далі за власним маршрутом.

Автобуси маршруту №118 від ст. м. "Чернігівська" до вул. Басейної за власним маршрутом, далі – вул. Еспланадна – вул. Саксаганського (у зворотному напрямку: вул. Жилянська – вул. Шота Руставелі) – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом.

Нагадаємо, через затори у центрі Києва вимагають заборонити марафони. На сайті КМДА з’явилася петиція з відповідною вимогою.

Міст на Шулявці повністю перекриють у середині грудня

Міст на Шулявці повністю перекриють у середині грудня

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1308
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація