У Києві відтепер можна одружуватися у ЦНАПах: що відомо

У Києві відтепер можна одружуватися у ЦНАПах: що відомо

Наразі послуги доступні у чотирьох районах міста: Святошинському, Оболонському, Дарницькому і Дніпровському, згодом зазначений перелік буде розширюватися.

У Києві стартує пілотний проєкт – від 6 травня одружитися, оформити свідоцтво про народження та про смерть можна у кількох районних ЦНАПах.

Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА.

Наразі послуги доступні у чотирьох районах міста: Святошинському, Оболонському, Дарницькому і Дніпровському, згодом зазначений перелік буде розширюватися.

Для реєстрації шлюбу обов’язково необхідно мати при собі паспорти.

Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи та сплачують державне мито у розмірі 85 копійок. Для цього не потрібно додатково нікуди йти – у приміщенні ЦНАП наявні термінали для оплати та відділення банку.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про шлюб молодому подружжю.

Для реєстрації народження дитини надаються паспорти батьків (які перебувають у шлюбі та мають спільне прізвище) та медичне свідоцтво про народження або медичний висновок.

Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про народження батькам.

Щоб зареєструвати смерть, із собою обов’язково необхідно взяти лікарське свідоцтво про смерть, паспорт померлого та власний паспорт. Заяву оформлює працівник, заявник ж лише ставить на ній свій підпис.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про смерть заявнику.

Нагадаємо, на порталі "Дія" можна онлайн подати заяву про реєстрацію шлюбу. Процес подання заяви триває менше 15 хвилин. Вам лише потрібно з’явитися у ДРАЦС у день одруження.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація