У Києві відновлюють роботу всі ринки та сільськогосподарські ярмарки

У Києві відновлюють роботу всі ринки та сільськогосподарські ярмарки

Фото: Pexels

Для продавців та покупців обов'язковим буде носіння захисних масок.

Від понеділка, 25 травня, в Києві буде дозволена робота всіх ринків та сільськогосподарських ярмарків.

Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це під час брифінгу повідомив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

"Сьогодні проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації. Ми врахували зміну показників для послаблення протиепідемічних заходів. Так, у столиці загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення становить менше ніж 12 осіб, а саме: 11,7. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50% а саме: 35%. Середня кількість тестувань методом ПЛР становить більше 12 осіб на 100 тис. населення протягом останніх семи днів, а саме 37,7. Тож, ухвалене рішення про перехід до другого етапу послаблення протиепідемічних обмежень з дотриманням усіх норм та регламентів", – зазначив Мондриївський.

Від 23 травня в Києві відновили роботу магазини площею до 1000 кв. м.

У столиці продовжує діяти масковий режим, тож пасажирів у транспорт допускатимуть лише за наявності засобів індивідуального захисту. Так само маска буде необхідна під час візитів у магазин та на ярмарки.

Графік виходу Києва з карантину читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Повʼязані теми:

Наступна публікація