У Києві відновили подачу газу на ТЕЦ-6, а киянам повернули гарячу воду – Кличко

У Києві відновили подачу газу на ТЕЦ-6, а киянам повернули гарячу воду – Кличко

Фото: КМДА

Мер міста розповів про погашення частини боргу "Київенерго" перед "Укртрансгазом".

Компанія "Київенерго" частково розрахувалася за газопостачання перед "Укртрансгазом", після чого робота ТЕЦ-6 була розблокована. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба КМДА.

"Ще раз хочу звернути увагу киян, що міська влада не має стосунку до припинення газопостачання на ТЕЦ-6, в результаті якого значна кількість мешканців столиці залишилася без гарячої води. Все це відбулося через фінансові відносини між постачальником газу та компанією "Київенерго", заручниками яких стали кияни", - наголосив градоначальник.

Кличко також розповів, що переговори між сторонами були непростими, але завершилися успішно. "І ті райони, що досі залишалися без гарячої води, а це Троєщина, частина Оболонського і Подільського районів – отримали послугу. Відновлення роботи ТЕЦ стало можливим після досягненню домовленостей між дочірнім підприємством "Нафтогазу" "Укртрансгазом" та "Київенерго", яке погасило частину свого боргу", - пояснив мер міста.

За словами Кличка, у частині Печерського, Дніпровського та Голосіївського районів, де зараз відсутнє гаряче водопостачання, до 18 липня "Київенерго" проводить гідравлічні випробування тепломереж, і після їх завершення подача гарячої води буде відновлена. Отже, ця відсутність комунальної послуги не пов'язана з ситуацією на ТЕЦ-6.

Стало відомо, коли киянам ввімкнуть гарячу воду

Стало відомо, коли киянам ввімкнуть гарячу воду

Повʼязані теми:

Наступна публікація