У Києві відкриють американський університет: на презентації вишу світового рівня виступили Кличко та Волкер

Дата публікації
Перегляди
564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві відкриють американський університет: на презентації вишу світового рівня виступили Кличко та Волкер

Незабаром у Києві з’явиться університет світового рівня – «Амерікан Юніверсіті Київ» (АЮК) у партнерстві з Університетом штату Арізона (ASU).

Про це повідомив представник партії «УДАР Віталія Кличка» Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у Facebook.

«Наші діти, які хочуть здобути західну освіту, але не завжди мають можливість поїхати за кордон, скоро отримають таку можливість у Києві. Незабаром у місті з’явиться університет світового рівня – «Амерікан Юніверсіті Київ» (АЮК) у партнерстві з державним Університетом штату Арізона (ASU), який займає перше місце з інновацій серед університетів США. Новий ВНЗ розташовуватиметься у будівлі річкового вокзалу на Поштовій площі», – зазначив Дмитро Білоцерковець.

На презентації нового вишу виступив мер Києва Віталій Кличко, який наголосив, що місто повністю підтримуватиме цей проєкт. 

«Освіта – це ключ до життя. Багато хлопців і дівчат мріють отримати американську освіту. Від сьогодні вони мають можливість не їхати до США по освіту, а отримати її тут, в Україні. Це прекрасна ідея, чудовий проект, який має повну підтримку київської влади», – Дмитро Білоцерковець цитує Віталія Кличка.

Як зазначив Білоцерковець, до проєкту залучена низка інвесторів – як з американської, так і української сторони. Американських інвесторів представляє Курт Волкер, який також взяв участь у презентації.

Очікується, що після реставрації історичної будівлі вже наступного навчального року університет прийме перших студентів.

Дата публікації
Перегляди
564
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація