У Києві відкриється виставка квітів "У Всесвіті Марії Примаченко"

У Києві відкриється виставка квітів "У Всесвіті Марії Примаченко"

У Києві відкриється виставка квітів "У Всесвіті Марії Примаченко"

З квітів створять унікальні картини та 3D композиції.

У Києві 20 серпня у парку Співоче (вулиця Лаврська, 31) стартує виставка квітів "У Всесвіті Марії Примаченко". Виставка присвячена 30-річчю Незалежності України.

Про це йдеться у повідомленні КМДА.

За інформацією організаторів, буде представлено понад 300 тисяч квітів однорічників, серед яких бегонії, колеуси, петунії, альтернатери тощо. З них створять картини та 3D композиції за мотивами творчості української художниці Марії Примаченко: міфічних тварин, дивовижних птахів, квітів і сюжети сільського побуту в сучасній інтерпретації.

Окремою родзинкою виставки стануть масштабні фігури балерин, які рухатимуться за допомогою спеціальної аніматроніки.

"У цьому році наша країна відзначає ювілей незалежності і нам важливо було не просто підготувати цікавий проект, а й зробити свій внесок у популяризацію українського мистецтва. Обираючи тему для виставки, ми перебрали безліч варіантів і дійшли висновку, що знаковим представником народного мистецтва була і лишається Марія Примаченко. Тому свої композиції ми створювали, надихаючись її роботами", – розповів організатор виставки Денис Погорєлко.

Виставка триватиме до 19 вересня.

Нагадаємо, біля Офісу президента України на вулиці Банковій встановили артлокацію – дитячий майданчик, оформлений за мотивами творів відомої української художниці Марії Примаченко. 

Водночас у соцмережах вже розкритикували встановлені фігури. Люди особливо обурюються "півнем у косоворотці".

Користувачі згадують вбрання президента Зеленського з нагоди Дня вишиванки, яке викликало чимало дискусій також через комір. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
30-та річниця Незалежності України
Наступна публікація