У Києві відкрився перший майданчик для діток на візочках

У Києві відкрився перший майданчик для діток на візочках

Випробувати його з'їхалися мами з дітками з різних районів столиці.

Проїхати з дитиною все місто, аби вперше покататися на гойдалці. Але батьки особливих діток раді, що їхні малюки отримали нарешті таку можливість. У столиці у Ботанічному саду імені Гришка з'явився майданчик, спеціально обладнаний для дітей з особливими потребами, йдеться в ТСН.12.00

Гойдалка, на яку заїжджають візочками, ще одна для діток, які лежать, поруч – балансир та карусель із пандусом. Незвичний дитячий майданчик з'явився у столичному ботанічному саду

Маленький Богдан із задоволенням колихається на гойдалці. У хлопчика ДЦП. Вперше у житті він може робити це сам, без мами. Вона лише тримає сина за руку. На новий майданчик родина спеціально приїхала з віддаленого району.

У Кірюши такий же діагноз, як і у Богдана. Мама Олена зізнається - гра на звичному дитмайданчику біля будинку - справжнє випробування і для малого, і для неї самої.

У Ботанічному саду столиці з'явився майданчик, обладнаний для дітей з особливими потребами

У Ботанічному саду столиці з'явився майданчик, обладнаний для дітей з особливими потребами

"Я його насилу витягаю, тягла, щоб якось посадити. А тут бачите лавочка широка і пандуси. Зручно завезти дитину, якщо дитина нервує, можна сісти поруч", - каже жінка.

Із особливими чотирма поруч звичайні гойдалки. Творці майданчику кажуть, хотіли, аби малечі з фізичними вадами було легше знайти собі нових друзів серед здорових однолітків.

"Батьки дітей звичайних, здорових чомусь відокремлюють дітей з особливими потребами, дуже часто чуєш фрази "не дивись на неї". Я дуже вдячна тим людям, які спромоглися відкрити такий майданчик", - каже мама особливої доньки.

Він обійшовся меценатам у 87 тисяч гривень. У їхніх планах - додати ще гойдалок. Батьки ж діток з особливими потребами натомість мріють, аби такі майданчики з'явилися в усіх районах Києва.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація