У Києві відкривають кінотеатри, готелі та басейни: але є деякі правила

У Києві відкривають кінотеатри, готелі та басейни: але є деякі правила

Фото: УНІАН

Також дозволено здавати будь-які іспити групам понад 10 осіб.

У зв'язку з пом'якшенням карантину столична влада дала дозвіл на відновлення роботи кінотеатрів, музеїв, театрів, басейнів та інших розважальних комплексів. Але і надалі залишається під забороною діяльність дитячих закладів оздоровлення і відпочинку.

Про це йдеться в розпорядженні КМДА.

Також дозволено брати участь групам понад 10 осіб у зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних іспитах і в низці інших кваліфікаційних іспитів і тестувань.

Згідно з документом, робота басейнів дозволяється для індивідуального відвідування; для вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортсменів шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки, учнів-студентів закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю зі специфічними умовами навчання навчально-тренувальних груп 2 року навчання та старше.

Їхнє функціонування наразі можливе за умови одночасного перебування на одній доріжці до 4 осіб для індивідуальних занять та до 6 осіб для спортивно-тренувальних груп у 50-метровому басейні.

У разі, якщо це 25-метровий басейн, на одній доріжці може перебувати до 2 осіб на індивідуальних заняттях та не більше 3 осіб для спортивно-тренувальних груп.

Також пом'якшується правило допуску відвідувачів у торговельні приміщення: 1 людина на 5 кв. м (раніше - 1 осіб на 10 кв. м). Але зберігається важливість дотримання дистанції в 1,5 м між відвідувачами й носіння масок. Аналогічні правила встановлено для проведення масових заходів (раніше було заборонено проводити масові заходи за участю понад 10 осіб.).

Водночас, у фітнесцентрах відвідувачі й надалі повинні дотримуватися дистанції, адміністрація має видавати клієнтам багаторазові рушнички. Досі забороняється використовувати кулери з водою, відвідувати спа-зони та масажі, проводити заняття у групі понад 10 осіб. 

Оновлено:

Під час брифінгу 24 червня послаблення карантину в столиці підтвердив мер Києва Віталій Кличко.

"Як ви знаєте, уряд дозволив і міська влада згідно з цим видала розпорядження про відновлення роботи в столиці: ресторанів (без дитячих кімнат), кафе, басейнів – для індивідуальних тренувань. А також – проведення культурних та мистецьких заходів кількістю до 10 осіб. Можуть працювати і театри та кінотеатри – з обмеженою кількістю відвідувачів і дотриманням дистанції між ними", - зазначив міський голова.

Згідно із затвердженим документом у столиці також дозволили проведення масових заходів із дотриманням низки протиепідемічних обмежень.

 • дозволено, але без фан-зон і за умови присутності не більше 1 особи на 5 кв. м
 • відвідувачі мають весь час перебувати у масках та респіраторах, що прикривають ніс та рот
 • відстань між місцями для сидіння має бути не менше ніж 1,5 м 
 • у залах зі стаціонарним розміщенням місць для сидіння відвідувачів мають розміщувати із вільним місцем поруч, спереду та позаду. 

Готелі та інші заклади розміщення мають забезпечити:

 • можливість онлайн реєстрації для уникнення черг на рецепції
 • вжити заходів для уникнення скупчення відвідувачів та черг у холах, вестибюлях, ліфтових холах, ліфтах (не більше 1 особи на 5 кв. м)
 • окрім як під час перебування у номері/кімнаті, відвідувачі мають дотримуватися маскового режиму
 • організувати харчування рекомендовано за системою замовлень – доставка до номерів або в ресторанах за умови дотримання відстані у 1,5 м між столиками та розміщення за ними не більше як 4-х осіб
 • пляжне обладнання, якщо воно є на території закладу розміщення, має бути розташоване з дотриманням принципу соціального дистанціювання.

У столиці під час карантину заборонено:

 • перебувати в громадських будинках і спорудах, а також у громадському транспорті без вдягнутих масок або респіраторів, що закривають ніс та рот
 • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу
 • самовільно залишати місця самоізоляції та обсервації
 • проводити масові заходи за участю більше однієї особи на 5 кв.м
 • перетинати державний кордон іноземцям та особам без громадянства без поліса страхування витрат, пов’язаних із лікуванням COVID-19, обсервацією
 • відвідувати заклади освіти її здобувачами у групах більше 10 осіб (окрім ЗНО та іспитів)
 • діяльність закладів дитячого оздоровлення та відпочинку
 • перевезення пасажирів у транспорті у кількості місць більшій ніж кількість місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного заходу.

Нагадаємо, закладам громадського харчування у Києві дозволили приймати гостей усередині приміщень, але з дотриманням низки протиепідемічних правил. Так, до кафе чи ресторану відтепер гості можуть увійти лише в супроводі персоналу. Клієнтів з підвищеною температурою або ознаками ГРВІ пускати всередину не будуть. Відвідувачі повинні бути в масці, коли заходять до закладу і одягати її, пересуваючись ним.

Детальніше про нові правила перебування у ресторанах та кав'ярнях Києва, читайте за цим посиланням.

Загальна кількість заражених коронавірусом в Україні перевищила 38 тисяч осіб

Загальна кількість заражених коронавірусом в Україні перевищила 38 тисяч осіб

Повʼязані теми:

Наступна публікація