У Києві відкрили меморіальну дошку Георгію Гонгадзе

У Києві відкрили меморіальну дошку Георгію Гонгадзе

У Києві відкрили меморіальну дошку Георгію Гонгадзе

Фото: Сергій Томіленко / Facebook

Її розмістили на будівлі спілки журналістів України.

У двадцяті роковини зникнення Георгія Гонгадзе йому відкрили пам'ятну дошку у формі літери "Г" із портретом вбитого журналіста всередині.

Про це йдеться ТСН.14.00.

Її розмістили на будівлі спілки журналістів України. "Мирослава Гонгадзе доручила мені передати вам наступні слова: "Важливо, що ця дошка на будівлі спілки журналістів, це говорить про ціну донесення правди і якщо не своїм життя, то своєю смертю, він змінив Україну", - зазначила представниця родини в суді Валентина Теличенко.

Саме цього дня у 2000 році журналіст зник, а вже за два тижні за 70 кілометрів від столиці у Таращанському лісі знайшли його тіло. Та справа Гонгадзе і досі не розслідувана повністю. Винними у вбивстві журналіста визнали чотирьох колишніх співробітників МВС. Трьох засудили до 12-13 років за ґратами, Олексія Пукача, колишнього керівника департаменту зовнішнього спостереження МВС, - довічно. А от замовники досі  не названі.

Шість років тому прокуратура взялася з'ясовувати причетність до вбивства Гонгадзе Леоніда Кучми - саме його і оточення підозрювали близькі жертви. Однак торік прокурори визнали, що завершити розслідування малоймовірно.

У Києві відкрили меморіальну дошку Георгію Гонгадзе У Києві на фасаді Національної спілки журналістів встановили...

Опубліковано Sergiy Tomilenko Середа, 16 вересня 2020 р.

"Ми знаємо імена вбивць, але крапка у тому, хто замовив - це досі не поставлена. Через те, що є безкарність в країні  і не поставлена крапка, є інші справи - Шеремета, Ганзюк. Якщо ми не почуємо остаточний вирок, то ця безкарність породжуватиме наступну безкарність", - каже головна редакторка видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва.

Повʼязані теми:

Наступна публікація