У Києві відбувся унікальний квест, який учасники проходили наосліп

У Києві відбувся унікальний квест, який учасники проходили наосліп

Фото: УНІАН

До фінішу дійшли не всі, а переможці отримали у подарунок фітнес-браслети.

У Києві відбувся квест для незрячих і слабозорих людей. За умовами, їм треба було розгадувати загадки і долати кілометри непристосованих для їхніх потреб столичних доріг пішки, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Квест було організовано для того, щоб надихнути незрячих українців не боятися виходити на вулицю і показати зрячим, що ті, хто живе у вічній темряві, мають право на повноцінне життя.

Для того, щоб узяти участь у квесті, охочі подавали заявки. Команда - це двоє учасників, один мусить хоч трохи бачити, аби забіг столицею був безпечний. Журналістів - більше, ніж учасників. Організатори цьому радіють, бо сподіваються, так їх почує більше українців.

В Киеве организовали квест для людей с проблемами зрения

В Киеве организовали квест для людей с проблемами зрения

"Популяризувати активний спосіб життя для незрячих, показати соціуму, що ми є такі самі абсолютно, здорові громадяни суспільства, яких не треба жаліти, не вважати їх за убогих інвалідів", - наголосив організатор квесту Ігор.

Тож для учасників підготували великий і складний маршрут. Дізнатися кожну наступну точку призначення можна було, лиш розгадавши загадки на попередній. Серед них були: ребуси, написані шрифтом Брайля, пазли, скоромовки і навіть продаж перехожим гарячого шоколаду.

Загалом учасники квесту подолали близько десяти кілометрів. До фінішу дійшли не всі, а ось переможці отримали у подарунок фітнес-браслети.

Організатори сподіваються вивести свій квест на український рівень, аби незрячі люди могли вийти з дому і розважитися.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Наступна публікація