У Києві відбувається ЛГБТ-акція біля Офісу президента: сутички, сльозогінний газ та підозріла сумка

У Києві відбувається ЛГБТ-акція біля Офісу президента: сутички, сльозогінний газ та підозріла сумка

Фото: Telegram

На акцію прийшли також представники праворадикальних організацій.

У п'ятницю, 30 липня, в Києві біля Офісу президента перед початком акції на підтримку ЛГБТ-спільноти, який мав пройти у форматі рейву, відбулися сутички учасників Рейвахпрайду з праворадикалами, а вибухотехніки перевіряли вміст підозрілої сумки.

Як повідомила на своїй Facebook-сторінці одна з організаторок заходу, керівниця ГО “УкраїнаПрайд” Софія Лапіна, свою акцію спротиву анонсувала тут організація “Традиція і порядок”.

“Я тільки за свободу слова і те, щоб поліція уможливила проведення обох акцій і виключно у мирних форматах”, - зауважила вона.

Перед початком акції поліцейські, яких досить багато біля Офісу президента, звернули увагу на підозрілу сумку, яку взялися перевіряти вибухотехніки.

“Якихось повідомлень про мінування не надходило. Просто перевіряється підозрілий предмет”, - повідомили у поліції.

Згодом між учасниками акцій виникли сутички. Щоб втихомирити ситуацію, поліція застосувала сльозогінний газ і затримала кількох найбільш активних порушників правопорядку.

Фото: Telegram
Фото: Telegram

Уповноважена з прав людини Людмила Денисова на своїй Facebook-сторінці теж анонсувала сьогоднішню акцію біля Офісу президента, зауваживши, що її учасники підтримують ухвалення законопроекту про посилення відповідальності за дискримінацію будь-яких груп людей на ґрунті нетерпимості.

“Прошу керівництво Національної поліції України гарантувати безпеку учасників та забезпечити громадський порядок”, - написала омбудсвумен.

Нагадаємо, раніше у Львові до поліції надійшло повідомлення про те, що на території аеропорту виявлено підозрілу сумку, в якій може бути вибухівка. Усіх людей з летовища евакуювали.

Повʼязані теми:

Наступна публікація