У Києві від COVID-19 померла відома волонтерка

У Києві від COVID-19 померла відома волонтерка

У Києві від COVID-19 померла відома волонтерка

Фото: Національний корпус

Оксані Животковій було 53 роки.

У Києві від ускладнень після коронавірусу померла відома патріотка, активістка і волонтер Оксана Животкова. Жінці було 53 роки. Животкова була активісткою патріотичного і ветеранського руху, допомагала колишнім бійцям проходити реабілітацію, а також займалася юридичними питаннями центрального штабу Національного корпусу в Києві.

Про це повідомляє Telegram-канал Національного корпусу.

У повідомленні зазначається, що Оксана Животкова була справжньою берегинею для бійців і опорою націоналістичного руху.

"Оксана – невід'ємна частина націоналістичного руху. На превеликий жаль, їй не вдалося побороти захворювання COVID-19. Оксана була еталоном справжньої української жінки. Родом із Харкова. Отримала педагогічну та дизайнерську освіту. Викладала в педуніверситеті. У патріотичному русі – з 2007 року", — йдеться у повідомленні.

Животкова займалася юридичними документами та питаннями в організації "Патріот України", була активісткою Харківського відділення ГК "Азов", допомагала колишнім бійцям проходити реабілітацію, надавала підтримку в складних ситуаціях.

"Вона стала берегинею переважно чоловічого колективу. Побратими завжди заручалися її підтримкою у складних ситуаціях. Берегиня сімейних цінностей, опора націоналістичного руху, справжня посестра по духу. Такою Оксана Василівна залишиться в нашій пам'яті. Висловлюємо співчуття родині та близьким", – йдеться у публікації Національного корпусу.

Нагадаємо, у Києві померла волонтерка Інна Волкова. Їй був усього 21 рік. Дівчина померла від ускладнень, що викликав COVID-19, у київській лікарні 20 жовтня.

Повʼязані теми:

Наступна публікація